wysyłka w 24 godziny

Sharp White - nowa linia krążków ściernych
SHARPWHITE - NOWA LINIA KRĄŻKÓW

Krążki ścierne o nowej mocy szlifowania.

Ścierniwo składa się z samoostrzących się ceramicznych ziaren tlenku glinu. Po użyciu ziarna są odłamywane z granulatu przez siły szlifowania, tworząc nowe i ostre wierzchołki ziaren. Daje to bardzo dużą początkową moc cięcia, co skutkuje oszczędnością czasu szlifowania i kosztów pracy.

czytaj całość »
Stojaki lakiernicze - wyposażenie warsztatu
Stojaki lakiernicze - wyposażenie warsztatu

By praca w warsztacie przebiegała sprawnie i – co najważniejsze - bezpiecznie, należy zadbać o jego odpowiednie wyposażenie. Czasem niepozorne elementy mogą mieć ogromny wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo. Dlatego należy dokładnie przeanalizować potrzeby osób pracujących w danym miejscu, a także możliwości powierzchniowe, by odpowiednio dopasować wyposażenie do potrzeb pracowników oraz dostępnej przestrzeni. W przypadku warsztatów lakierniczych takim niepozornym, aczkolwiek niezbędnym elementem wyposażenia jest stojak lakierniczy.

czytaj całość »
Kombinezony lakiernicze - ochrona w czasie pracy
Kombinezony lakiernicze - ochrona w czasie pracy

Ten element odzieży roboczej ma za zadanie maksymalną ochronę przed szkodliwymi substancjami, z jakimi pracownicy mają styczność podczas wykonywania swoich obowiązków. Kombinezony chronią przede wszystkim skórę przed podrażnieniami, a nawet poparzeniami, do których mogłoby dojść w przypadku bezpośredniego kontaktu skóry z substancją chemiczną bądź jej oparami.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium