wysyłka w 24 godziny

Niezbędne narzędzia do lakieru

Każdy zakład lakierniczy potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Oprócz wiedzy i doświadczonych pracowników, którzy znają się na swoim fachu, niezbędne będą akcesoria oraz artykuły, bez których zrealizowanie zleceń nie będzie możliwe. Dzisiaj przyjrzymy się produktom i narzędziom szlifierskim do lakieru i stworzymy listę podstawowego asortymentu dla warsztatów.

Warsztaty blacharsko-lakiernicze czy lakiernie to miejsca, które potrzebują wysoce wyspecjalizowanych stanowisk pracy, co wiąże się z koniecznością inwestowania w profesjonalne narzędzia i akcesoria. Tylko wówczas możliwa będzie naprawa usterek i przywrócenie powłok do idealnego stanu. O jakich narzędziach musimy pomyśleć podczas wyposażania zakładów o takim profilu?

Pistolet lakierniczy, szlifierka i polerka – to musi znaleźć się w Twoim zakładzie

Z pewnością przydatne będą m.in. pistolety lakiernicze. Ułatwią i przyspieszą pracę i zwiększą komfort pracowników. Są to jednocześnie najważniejsze urządzenia w zakładzie, pozwalające na precyzyjne nakładanie kolejnych warstw i powłok. A jeśli już o pistoletach mowa – dobrym pomysłem będzie zakup myjki lakierniczej, dzięki której pozbędziemy się pozostałości po farbach i lakierach osadzających się na narzędziach. To urządzenie, które zawsze warto mięć pod ręką. Kolejnymi narzędziami, bez których trudno wyobrazić sobie pracę w lakierni jest szlifierka i polerka. Są to urządzenia niezbędne w pracy każdego lakiernika, o czym doskonale wiedzą profesjonaliści.

Finixa – marka dla prawdziwych profesjonalistów

W naszym sklepie internetowym znajdziecie bogaty wybór akcesoriów i narzędzi, dzięki którym stworzycie idealne warunki do pracy w zakładzie lakierniczym. Jako oficjalny dystrybutor marki Finixa dostarczamy produkty wysokiej klasy, które wyróżniają się prostą obsługą, skutecznością i niezawodnością. Oprócz wspomnianego sprzętu proponujemy także wybór profesjonalnej chemii: past, podkładów, odtłuszczaczy czy płynów kabinowych. Nie zapominamy także o artykułach służących do ochrony zdrowia takich jak kombinezony oraz rękawiczki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium