wysyłka w 24 godziny

Rodzaje materiałów ściernych

Na rynku dostępnych jest wiele materiałów ściernych lakierniczych, które różnią się zastosowaniem, rozmiarem, wyglądem i przeznaczeniem. Marka Finixa, z którą współpracujemy i której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, posiada w swojej ofercie wiele takich artykułów. Dzisiaj postaramy się przybliżyć główne rodzaje materiałów ściernych, co może okazać się przydatne w trakcie zakupów.
Zacznijmy od tego, że dobór odpowiednich materiałów ściernych przekłada się na wyższy komfort pracy lakiernika, efekt końcowy oraz czas, w którym dane zadanie zostanie wykonane. Sięgając po wysokiej jakości produkty możemy więc zwiększyć wydajność oraz osiągnąć lepsze efekty.

Szlifowanie ręczne

Zacznijmy od materiałów służących do ręcznego szlifowania. Mimo szerokiej dostępności urządzeń i elektronarzędzi do szlifowania niekiedy niezbędna okazuje się ręczna obróbka. Naszym klientom polecamy więc bloki ścierne do szlifowania ręcznego, a także praktyczne bloki-żółwiki, świetnie pasujące do ręki. Proponowane artykuły pozwolą na dokładne zeszlifowanie warstwy, bez ryzyka przeszlifowania.

Producent artykułów i akcesoriów wykorzystywanych przez profesjonalnych lakierników, czyli marka Finixa, proponuje także wybór materiałów ściernych, które z łatwością dopasujemy do szlifierek automatycznych. W sklepie online znajdziecie także produkty do matowienia powierzchni metodą ręczną lub maszynową.

Wyroby ścierne wysokiej jakości

Na uwagę zasługują także inne wyroby ścierne takie jak arkusze ścierne na rzep z otworami do odsysania pyłów szlifierskich. Papier z otworami można nabyć w naszym sklepie internetowym w różnych rozmiarach.
Klienci poszukujący natomiast idealnych produktów do matowienia powierzchni powinni rozważyć zakup włókniny Finixa. Z materiału najlepiej korzystać w trakcie obróbki poprzedzającej samo lakierowanie. Produkt można nabyć w wygodnej rolce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz wszystkimi proponowanymi artykułami ściernymi do szlifowania i matowienia ręcznego oraz maszynowego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium