wysyłka w 24 godziny

Sharp White - nowa linia krążków ściernych

SHARPWHITE - NOWA LINIA KRĄŻKÓW

Najwyższej jakości wysoka moc cięcia wstępnego


Ścierniwo składa się z samoostrzących się ceramicznych ziaren tlenku glinu. Po użyciu ziarna są odłamywane z granulatu przez siły szlifowania,tworząc nowe i ostre wierzchołki ziaren. Daje to bardzo dużą początkową moc cięcia, co skutkuje oszczędnością czasu szlifowania i kosztów pracy.

https://www.efinixa.pl/materialy-scierne


Dłuższa żywotność tarczy

Tarcza jest wyposażona w białą, zapobiegającą zatykaniu powłokę, która pomaga zapobiegać zapychaniu się podczas szlifowania. Odprowadza ciepło / temperaturę, co skutkuje chłodniejszą powierzchnią. Ta funkcja zapobiegająca zatykaniu oznacza zarówno dłuższą żywotność, jak i bardziej wydajne szlifowanie.

 

Doskonałe odprowadzenie pyłu

Lepsze odsysanie dzięki wielootworowej strukturze. Wzór wielu otworów pomaga stworzyć czystsze i bezpieczniejsze środowisko pracy dla wszystkich pracowników warsztatu blacharskiego. Lepsze usuwanie pyłu skutkuje również większą wydajnością szlifowania i dłuższą żywotnością tarczy.Dodatkowo wielootworowy wzór umożliwia szybką i łatwą wymianę tarczy na dowolnym typie podkładki.


Dostosowane do najnowszych systemów malarskich

Krążek foliowy jest przystosowany do pracy z najnowszymi systemami lakierniczymi, takimi jak podkłady szybkoschnące, lakiery bezbarwne odporne na zarysowania i lakiery utwardzane promieniami UV.

Ultra płaski podkład z folii

Nośnik folii jest odporny na rozdarcie, zapewnia gładkie i równe wykończenie powierzchni i nadaje się do zastosowań mokrych i suchych.Ultracienki podkład z folii zapewnia jednolity wzór szlifowania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium