wysyłka w 24 godziny

Stojaki lakiernicze - wyposażenie warsztatu

Stojaki lakiernicze - wyposażenie warsztatu

By praca w warsztacie przebiegała sprawnie i – co najważniejsze - bezpiecznie, należy zadbać o jego odpowiednie wyposażenie. Czasem niepozorne elementy mogą mieć ogromny wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo. Dlatego należy dokładnie przeanalizować potrzeby osób pracujących w danym miejscu, a także możliwości powierzchniowe, by odpowiednio dopasować wyposażenie do potrzeb pracowników oraz dostępnej przestrzeni. W przypadku warsztatów lakierniczych takim niepozornym, aczkolwiek niezbędnym elementem wyposażenia jest stojak lakierniczy.

Do czego służy stojak lakierniczy?

Na rynku znajdziemy imponujący wybór stojaków dedykowanych warsztatom blacharsko-lakierniczym. Wśród nich znajdują się między innymi modele przeznaczone do czyściwa czy też folii, ale nie tylko. Niesamowite ułatwienie pracy stanowią solidne stojaki do zderzaków, drzwi samochodowych i innych elementów karoserii. Stanowią one nieocenione udogodnienie podczas wszelkich prac związanych z lakierowaniem, szlifowaniem, a także szpachlowaniem. Ciekawą propozycję stanowią również modele mobilne, które można wykorzystać do bezpiecznego przechowywania elementów karoserii, oszczędzając przy tym miejsce w warsztacie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stojaków lakierniczych?

Przede wszystkim należy pamiętać, że każdy stojak przystosowany jest do innego wykorzystania. Dlatego najpierw musimy przeanalizować swoje potrzeby i ocenić, które rozwiązanie sprawdzi się w naszej sytuacji i wpłynie na poprawę zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa pracy. Niezależnie od tego, jaki model wybierzemy, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania. Warsztat blacharsko-lakierniczy to miejsce, gdzie panują dość trudne warunki. Elementy wyposażenia tego miejsca są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne czy też szkodliwy wpływ różnego rodzaju chemikaliów. Dlatego polecamy produkty wykonane z solidnych materiałów, jak na przykład rury i profile stalowe. Równie ważna jest stabilna konstrukcja, dzięki której możemy uniknąć wielu nieszczęśliwych wypadków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium